Oрмар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс

код на производот
Ormar 6 vrata 6 ladica četverokrilni, Oskar lux
Најниско ден 19.384,40 До ден 26.315,30
- 30%

Заштедата е вклучена во веќе наведената цена.

Попустот важи за членовите на „Прима клубот на поволности“.

Прилагодете го производот "Oрмар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс"
Корпус од ормар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс

ден 14.615,30

Фронт од ормар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс

ден 4.769,10

Важе прилагодување

Oрмар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс

Oрмар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс
Преглед

  ден 19.384,40

  Најниско /ме na рати

  Moderan program Oskar Lux namještaja zahvaljujući svojim jednostavnim linijama i pristupačnoj cijeni će se naći visoko na listi opremanja apartmana. Oblikovan po uzoru na skandinavski stil, unijet će toplinu u vaš prostor. Jednostavne i čiste linije ovakvog namještaja naglasak nose u bojama, drvenim detaljima i materijalima ugodnim na dodir. Program nudi cjelovito rješenje opremanja kuhinje, predsoblja, dnevne i spavaće sobe.

  Dimenzije ormara (š/d/v):
  181,20 x 51,60 x 212,00 cm

  *unutrašnjost ormara: kombinacija polica za odlaganje i šipke za vješanje odjeće

  Повеќе информации
  Висина
  Должина
  Ширина
  Класа на артиклотBasic

  После додавањето на одбраните производи во кошницата, можете да одберете испорака на артикли на два начини:

  1. Достава на куќна адреса која ја врши доставната служба на Прима
  2. Достава во било која продавница на Прима по Ваш избор

  Повеќе за Условите за достава може да прочитате овде.

  КУПУВАЈТЕ СИГУРНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО

  1) Општа уплатница во пошта или банка 
  2) Интернет банкарство
  3) Кредитни и/или дебитни картици:

  Еднократно

  AmericanExpress, Diners, MasterCard, VISA, Maestro,

  Плаќање од 2 до 12 рати

  Maestro I Visa Стопанска Банка АД Скопје

  Плаќање од 2 до 24 рати

  MasterCard standard, MasterCard gold, MasterCard platinum, Visa Business,  издадени од НЛБ Банка АД Скопје и Maestro I Visa electron издадени од Комерцијална банка АД Скопје

  * Минимален износ за 24 рати над 70.000 денaри , до 12 рати минимален износ 35.000 денари

  Повеќе за условите на плаќање прочитајте овде.

  Услугата за монтажа не е вклучена во цената на производите затоа што имате можност сами да ја организирате монтажата.

  Доколку сакате стручњаците на Прима да ви ги монтираат купените производи, одберете услуга за монтажа, а повеќе за условите прочитајте овде.

  40 Денови


  На секој одбран артикал во Прима е-трговијата се наоѓа информација за рокот на испорака. Рокот за достава почнува да тече од добивањето на уплатата на жиро сметка или после одобрувањето на кредитната картичка.

  Сабота, недела, празници и неработни денови не се рачунаат во рокот за достава.

   

  Оценувате: Oрмар со 6 врати 6 фиоки четирикрилен, Оскар лукс
  • Сопствено производство
   Прима за Вас управува со комплетниот процес на производство на мебел, од развој на производот, производството до доставата и монтажата.
  • Суровина
   Прима користи исклучиво Хрватска суровина за изработка на мебелот на Прима.
  • Гаранција за квалитет
   Прима, сертифициран производител на мебел, гарантира за врвен квалитет со контрола на добавувачите.
  • Кратки рокови на достава
   Сопствен развој на производот, производство, достава и монтажа овозможуваат кратки рокови на испорака на нашите купувачи.
  • Разгранета мрежа
   Прима е најголем малопродажен ланец на мебел со 57 салони во Хрвтска и 8 салони во Македонија.
  • Брза достава и монтажа
   Сопственото производство и брзата изработка овозможуваат квалитетна и брза достава и монтажа во Вашиот дом.
  • Стручно советување
   Врвниот тим на стручњаци во Прима е на Ваша услуга при правењето на целосно решение за опремување на стан, апартман или куќа за одмор.
  • Индивидуален пристап
   За Вас правиме бесплатно мерење во Вашиот дом и предлог за идејно решение за опремување на ентериерот.
  • Хрватски дизајн
  • Хрватско производство
  • Хрватски квалитет