Време е за новата Семејна седмица!

Семејната седмица во Прима повторно го обединува семејството со големи попусти на дневни соби и трпезарии, спални и детски соби, душеци и мебел за бањи.

 

Само добар сон може да обезбеди добро расположение во текот на целиот ден. За време на Семејната седмица дојдете во салоните на Прима и искористете го попустот до 50 % на душеците и програмите за спиење.  

 

 

Секоја детска соба ќе добие сосема друга димензија со мебелот на Прима. За време на Семејната седмица во сите салони на Прима ви нудиме попуст на детските соби од 20 до 40 %.

 

 

Бањата е просторија во која престојуваме долго време во текот на денот. Уредете ја за уживање користејќи го попустот од 20 % кој ви го нудиме за време на Семејната седмица од 7 до 12.12.2023 година. 

 

 

Кажете му добредојде на одличниот сон и одмор. Дојдете во нашите салони и искористете го попустот од 20 до 40 % на сите спални соби што го подготвивме за вас, за време на Семејната седмица.

 

 

УСЛУГА „ДИЗАЈН НА ЕНТЕРИЕР“ - Побарајте свој термин и препуштете им на нашите дизајнери да ви го опремат целиот ентериер!

 

Услугата  „Дизајн на ентериер“ е процес целосно прилагоден на индивидуалните потреби и визија на нашите клиенти, кои можат да најдат идеално решение за секој ентериер, без разлика на стилот и дизајнот на домот, големината на буџетот и квадратурата со која располагаат.

Што вклучува услугата  „Дизајн на ентериер“?

 

 • Дизајнерот на ентериер ве води низ целиот проект – од почеток до реализација
 • Прецизно мерење на сите внатрешни простории
 • Креирање на индивидуално идејно решение за уредување на просторот
 • Стручни совети за избор на бои (ѕидови и подови) и предлози за украсување
 • 3Д планирање според мерките на вашиот простор и вашите желби
 • Рендери на сите внатрешни простории за да имате пореална претстава

 

Реализација на целиот проект под стручно водство на дизајнер на ентериер - од нарачка, преку наѕор на испорака и монтажа до декорација. Цената на услугата е 250ден/м2.

 

Доколку барате стручен совет и решение кое ќе ги исполни сите ваши очекувања, контактирајте не’ на хттпс://www.прима-мебел.мк/или пополнете ја контакт формата и со избирање на услугата „Дизајн на ентериер“во менито, накратко опишете го просторот што сакате да го дизајнирате (намена, квадратура, специфики, итн.) наведувајќи го најблискиот салон на Прима каде што би се одржал состанокот или посетете го најблискиот салон на Прима и лично закажете состанок.

 

Се гледаме!

 

*Заштедата важи од 7.12. до 12.12. во салоните на Прима и на веб-продавницата. Заштедите не се однесуваат на артиклите со ознаките ХИТ и ЦОЦО маисон.

Сподели:

 • Сопствено производство
  Прима за Вас управува со комплетниот процес на производство на мебел, од развој на производот, производството до доставата и монтажата.
 • Суровина
  Прима користи исклучиво Хрватска суровина за изработка на мебелот на Прима.
 • Гаранција за квалитет
  Прима, сертифициран производител на мебел, гарантира за врвен квалитет со контрола на добавувачите.
 • Кратки рокови на достава
  Сопствен развој на производот, производство, достава и монтажа овозможуваат кратки рокови на испорака на нашите купувачи.
 • Разгранета мрежа
  Прима е најголем малопродажен ланец на мебел со 57 салони во Хрвтска и 8 салони во Македонија.
 • Брза достава и монтажа
  Сопственото производство и брзата изработка овозможуваат квалитетна и брза достава и монтажа во Вашиот дом.
 • Стручно советување
  Врвниот тим на стручњаци во Прима е на Ваша услуга при правењето на целосно решение за опремување на стан, апартман или куќа за одмор.
 • Индивидуален пристап
  За Вас правиме бесплатно мерење во Вашиот дом и предлог за идејно решение за опремување на ентериерот.
 • Хрватски дизајн
 • Хрватско производство
 • Хрватски квалитет