Комплет маса на развлекување Давос 160(210)х90 и столици Ана

Šifra proizvoda
Komplet stol na razvlačenje Davos 120(165)x90 i stolice Ana
Најниско ден 51.574,82/388.590,48kn
дополнително заштеди
Conversion rate: 1 EUR = 7,53450 HRK
Прилагодете го производот "Комплет маса на развлекување Давос 160(210)х90 и столици Ана"
Ногарки за маса Давос 120/165x90

ден 10.809,46/81.443,88kn

Плоча за маса 120-165х90, Давос

ден 10.809,46/81.443,88kn

Столица тапацирана , Ана

ден 4.992,65/37.617,12kn

Важе прилагодување

Комплет маса на развлекување Давос 160(210)х90 и столици Ана

Комплет маса на развлекување Давос 160(210)х90 и столици Ана
Преглед

  ден 51.574,82/388.590,48kn

  Најниско /ме na рати

  Blagovaonski Davos stolovi su razvlačni, a ovisno o ukusu može se odabrati kombinacija boja ploče i postolja. Postolje atraktivnog dizajna dostupno je u crnoj, antracit sivoj i bijeloj boji, a ploča stola u bijeloj visokog sjaja i četiri nijanse dekora hrasta.

  IZBOR DIMENZIJA STOLA (v/š/d):
  75,1 x 160 (+50) x 90 cm

  ANA STOLICA DIMENZIJE:
  101 x 49 x 63 cm
  sjedište: tkanina i umjetna koža

  Повеќе информации
  Класа на артиклотПремиум

  После додавањето на одбраните производи во кошницата, можете да одберете испорака на артикли на два начини:

  1. Достава на куќна адреса која ја врши доставната служба на Прима
  2. Достава во било која продавница на Прима по Ваш избор

  Повеќе за Условите за достава може да прочитате овде.

  КУПУВАЈТЕ СИГУРНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО

  1) Општа уплатница во пошта или банка 
  2) Интернет банкарство
  3) Кредитни и/или дебитни картици:

  Еднократно

  AmericanExpress, Diners, MasterCard, VISA, Maestro,

  Плаќање од 2 до 12 рати

  Maestro I Visa Стопанска Банка АД Скопје

  Плаќање од 2 до 24 рати

  MasterCard standard, MasterCard gold, MasterCard platinum, Visa Business,  издадени од НЛБ Банка АД Скопје и Maestro I Visa electron издадени од Комерцијална банка АД Скопје

  * Минимален износ за 24 рати над 70.000 денaри , до 12 рати минимален износ 35.000 денари

  Повеќе за условите на плаќање прочитајте овде.

  Услугата за монтажа не е вклучена во цената на производите затоа што имате можност сами да ја организирате монтажата.

  Доколку сакате стручњаците на Прима да ви ги монтираат купените производи, одберете услуга за монтажа, а повеќе за условите прочитајте овде.

  40 Денови


  На секој одбран артикал во Прима е-трговијата се наоѓа информација за рокот на испорака. Рокот за достава почнува да тече од добивањето на уплатата на жиро сметка или после одобрувањето на кредитната картичка.

  Сабота, недела, празници и неработни денови не се рачунаат во рокот за достава.

   

  Оценувате: Комплет маса на развлекување Давос 160(210)х90 и столици Ана
  • Сопствено производство
   Прима за Вас управува со комплетниот процес на производство на мебел, од развој на производот, производството до доставата и монтажата.
  • Суровина
   Прима користи исклучиво Хрватска суровина за изработка на мебелот на Прима.
  • Гаранција за квалитет
   Прима, сертифициран производител на мебел, гарантира за врвен квалитет со контрола на добавувачите.
  • Кратки рокови на достава
   Сопствен развој на производот, производство, достава и монтажа овозможуваат кратки рокови на испорака на нашите купувачи.
  • Разгранета мрежа
   Прима е најголем малопродажен ланец на мебел со 57 салони во Хрвтска и 8 салони во Македонија.
  • Брза достава и монтажа
   Сопственото производство и брзата изработка овозможуваат квалитетна и брза достава и монтажа во Вашиот дом.
  • Стручно советување
   Врвниот тим на стручњаци во Прима е на Ваша услуга при правењето на целосно решение за опремување на стан, апартман или куќа за одмор.
  • Индивидуален пристап
   За Вас правиме бесплатно мерење во Вашиот дом и предлог за идејно решение за опремување на ентериерот.
  • Хрватски дизајн
  • Хрватско производство
  • Хрватски квалитет
  Conversion rate: 1 EUR = 7,53450 HRK