Започна Семејната седмица во сите салони на Прима!

За време на Семејната седмица дојдете во нашите салони и искористете ги попустите од 40 % на тапацираните гарнитури, 40 % на трпезариите, како и 20 % на декорациите ЦОЦО маисон.

 

 

УСЛУГА „ДИЗАЈН НА ЕНТЕРИЕР“ - Побарајте свој термин и препуштете им на нашите дизајнери да ви го опремат целиот ентериер!

 

 

Услугата  „Дизајн на ентериер“ е процес целосно прилагоден на индивидуалните потреби и визија на нашите клиенти, кои можат да најдат идеално решение за секој ентериер, без разлика на стилот и дизајнот на домот, големината на буџетот и квадратурата со која располагаат.

 

 

Што вклучува услугата  „Дизајн на ентериер“?

 

Дизајнерот на ентериер ве води низ целиот проект – од почеток до реализација

Прецизно мерење на сите внатрешни простории

Креирање на индивидуално идејно решение за уредување на просторот

Стручни совети за избор на бои (ѕидови и подови) и предлози за украсување

3Д планирање според мерките на вашиот простор и вашите желби

Рендери на сите внатрешни простории за да имате пореална претстава

 

 

Реализација на целиот проект под стручно водство на дизајнер на ентериер - од нарачка, преку наѕор на испорака и монтажа до декорација.

 

Цената на услугата е 250ден/м2.

 

 

Доколку барате стручен совет и решение кое ќе ги исполни сите ваши очекувања, контактирајте не’ на хттпс://www.прима-мебел.мк/или пополнете ја контакт формата и со избирање на услугата „Дизајн на ентериер“во менито, накратко опишете го просторот што сакате да го дизајнирате (намена, квадратура, специфики, итн.) наведувајќи го најблискиот салон на Прима каде што би се одржал состанокот или посетете го најблискиот салон на Прима и лично закажете состанок.

 

 

Побарајте инспирација на нашите социјални мрежи или на блогот, каде што нудиме неколку совети и предлози за 3Д визуелни решенија.

 

 

Се гледаме!

 

 

*Заштедата важи од 27.4. до 3.5. во салоните на Прима и на веб-продавницата. Заштедите не се однесуваат на артиклите со ознаките ХИТ и ЦОЦО маисон.

Сподели:

 • Сопствено производство
  Прима за Вас управува со комплетниот процес на производство на мебел, од развој на производот, производството до доставата и монтажата.
 • Суровина
  Прима користи исклучиво Хрватска суровина за изработка на мебелот на Прима.
 • Гаранција за квалитет
  Прима, сертифициран производител на мебел, гарантира за врвен квалитет со контрола на добавувачите.
 • Кратки рокови на достава
  Сопствен развој на производот, производство, достава и монтажа овозможуваат кратки рокови на испорака на нашите купувачи.
 • Разгранета мрежа
  Прима е најголем малопродажен ланец на мебел со 57 салони во Хрвтска и 8 салони во Македонија.
 • Брза достава и монтажа
  Сопственото производство и брзата изработка овозможуваат квалитетна и брза достава и монтажа во Вашиот дом.
 • Стручно советување
  Врвниот тим на стручњаци во Прима е на Ваша услуга при правењето на целосно решение за опремување на стан, апартман или куќа за одмор.
 • Индивидуален пристап
  За Вас правиме бесплатно мерење во Вашиот дом и предлог за идејно решение за опремување на ентериерот.
 • Хрватски дизајн
 • Хрватско производство
 • Хрватски квалитет
Conversion rate: 1 EUR = 7,53450 HRK